Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9630
Stary 16.12.2011, 08:59
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Jak spadać to z wysokiego konia. Czerwone Diabły na Reymonta to by było coś. Bo liczy się sport i dobra zabawa!
Już sobie to wyobrażam. Polskie czerwone diabły kontra Angielskie, pierwsze starcie w piekle na Reymonta
Odpowiedz cytując