|
W sumie jestem przyzwyczajony, ale to że nie znalazłem słowa krytyki na Legie,tyle że Skaba zawalił i grali rezerwami, jest porażające.W tym momencie nie zdobyli nic więcej w tym roku od nas.Ba,zdobyli mniej.Chyba,że ktoś stawia PP na równi z Mistrzostwem.Serdecznie Legii nie mogę zdzierżyć, nie tak jak parchów czy kartofli wprawdzie, ale ich nieomylność ostatnimi czasami(wg mediów oczywiście) doprowadza mnie do szewskiej pasji.
|