Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 16.12.2011, 07:41
Właśnie w takich meczach na przykładzie Duńczyków z Odense i Legii widać , kto jest profesjonalistą. Gdyby Wisła przegrała kolejno dwa mecze 0:3 i 0:2 to legijna prasa ogólnopolska pluła by się przez 2 tygodnie odmieniając słowo "kompromitacja" na wszystkie możliwe sposoby.
Obiło mi się o uszy, że legijne pisemko Przegląd Sportowy mianował Legię drużyną roku 2011. Kabaret. W 2011 r. Wisła zdobyła MP. W końcówce tego roku Śląsk Wrocław jest liderem, ale legijne pismaki mianowały swoją drużynkę.
Odpowiedz cytując