Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3226
Stary 15.12.2011, 23:17
adas123 napisał(a):Wyświetl post
Legia weszła,a frajerzy są totalni bo zamiast przyłożyć sie na ostatni mecz przed 2 miesiącami przerwy to dostają w dupe i tracą cenne punkty do rankingu,których raczej nie zdobędą ogrywając Widzew.Frajerstwo Pana Maćka,nie rozumiem.
A najlepsze w tym wszystkim że oni tego nie rozumieją. Mówią o odpuszczaniu meczów ważnych nie tylko dla Legii ale i dla Polski ze względu na rankingii obu państw. Ponadto to ich ostatni mecz w sezonie i tak naprawdę nie odpusczanie nie ma celu, bo niby na co będą sie spinać? Na runde wiosenną?
Odpowiedz cytując