adas123 napisał(a):

|
Legia weszła,a frajerzy są totalni bo zamiast przyłożyć sie na ostatni mecz przed 2 miesiącami przerwy to dostają w dupe i tracą cenne punkty do rankingu,których raczej nie zdobędą ogrywając Widzew.Frajerstwo Pana Maćka,nie rozumiem.
|
A najlepsze w tym wszystkim że oni tego nie rozumieją. Mówią o odpuszczaniu meczów ważnych nie tylko dla Legii ale i dla Polski ze względu na rankingii obu państw. Ponadto to ich ostatni mecz w sezonie i tak naprawdę nie odpusczanie nie ma celu, bo niby na co będą sie spinać? Na runde wiosenną?