Wyświetl pojedynczy post
adas123
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.12.2011, 23:12
0 22 pocisnął tymi romansami grubo.Traktuję to jako zachowanie dystansu do całej przepychanki.Miazga to co zrobiliśmy do spóly z Odense wczoraj,dla Polski dobrze,że Legia weszła,a frajerzy są totalni bo zamiast przyłożyć sie na ostatni mecz przed 2 miesiącami przerwy to dostają w dupe i tracą cenne punkty do rankingu,których raczej nie zdobędą ogrywając Widzew.Frajerstwo Pana Maćka,nie rozumiem.
Odpowiedz cytując