|
0 22 pocisnął tymi romansami grubo.Traktuję to jako zachowanie dystansu do całej przepychanki.Miazga to co zrobiliśmy do spóly z Odense wczoraj,dla Polski dobrze,że Legia weszła,a frajerzy są totalni bo zamiast przyłożyć sie na ostatni mecz przed 2 miesiącami przerwy to dostają w dupe i tracą cenne punkty do rankingu,których raczej nie zdobędą ogrywając Widzew.Frajerstwo Pana Maćka,nie rozumiem.
|