Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9618
Stary 15.12.2011, 23:06
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Ja modlę się za Schalke.
Co do MU i City to możemy być pewnie że na 11 zawodników około 5-7 poznamy poraz pierwszy.
Bo napewno mają coś lepszego do roboty niż kopanie się za drobne.
Jeśli sam Redknap twierdził ze LE to strata czasu i zło konieczne to co oni myślą?
Kpisz? Czy tak źle nam życzysz? Schalke na tym poziomie to jeden z trudniejszych, jak nie najtrudniejszy rywal.
a) My nie mamy składu porównywalnego z tym z sezonu 2002/2003 więc o powtórzeniu tego sukcesu można zapomnieć.
b) Schalke zawsze spina się na puchary, więc już w pierwszym meczu mogłoby być po sprawie.


Pewnie należysz do tych , co w eliminacjach LM "modlili się za APOEL" :/
Odpowiedz cytując