Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.12.2011, 22:50
MatMario napisał(a):Wyświetl post
A ja myślę że dyro, prezio i sprzątaczka mają dokładnie tyle samo do gadania.

Wpada Cupiał i mówi, jest tak i tak i to jest cała dyskusja u nas. Mogą sobie ratować swoje 4 litery, mogą mieć kontrakty itd itp a przyjdzie Pierwszy i jest sprawa jasna.

Dojście do niego ma Kapka i ważne jest co on tam szepcze do ucha a nie Valcks'y czy basałaje.

Dyskutujecie tutaj jak jawor wczoraj w gw. Awans to wielki atut w rozmowach Moskala z basałajem. Tak naprawdę potężny, oni się na wódkę mogą umówić a decyduje i tak Cupiał.

To po kiego huja za przeproszeniem my wogóle marnujemy pieniądze na owe funkcje?
Idąc twoim tokiem myślenia najpoważniejszą kandydatura na trenera wydaje się być Bogusław Cupiał.
Odpowiedz cytując