Proste Wisła trafi na Bragę lub innego średniaka Moskal zostanie.Wisła trafi na kogoś z "Gigantów" np Citizens,United,Porto to wiadomo że Wisła będzie potrzebować nazwiska które ściągnie odpowiednie działa i przygotuje zespół taktycznie na starcie z gigantami o półfinał LE .A co do rodaka Jirsaka to odwracanie kota ogonem przykrywka dla nowego trenera albo straszak dla Kazimierza "Wielkiego "Moskala co by nie stawiał wygórowanych żądań finansowych.Puki co jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma a Moskal zasłużył na to by dać mu szansę.No i zapowiada się ciekawe okienko transferowe bo wzmocnienia muszą być jeśli Wisła chce walczyć z potęgami o półfinał Przyjacielu
wislak68 oceniasz warsztat jakiegoś trenera po 2meczach z tym samym rywalem?To raczej chyba za mało