willow napisał(a):

Może być tak, jak piszesz.
Zwolnienie Kazka to ratowanie własnego tyłka.
Ale jeśli już mają Go zwolnić, to niech przyjdzie na prawdę bardzo dobry trener.
Egzoty w stylu Vrby to powtórka z Maaskantów, Okuk, Liczek i tym podobnych.
|
A ja myślę że dyro, prezio i sprzątaczka mają dokładnie tyle samo do gadania.
Wpada Cupiał i mówi, jest tak i tak i to jest cała dyskusja u nas. Mogą sobie ratować swoje 4 litery, mogą mieć kontrakty itd itp a przyjdzie Pierwszy i jest sprawa jasna.
Dojście do niego ma Kapka i ważne jest co on tam szepcze do ucha a nie Valcks'y czy basałaje.
Dyskutujecie tutaj jak jawor wczoraj w gw. Awans to wielki atut w rozmowach Moskala z basałajem. Tak naprawdę potężny, oni się na wódkę mogą umówić a decyduje i tak Cupiał.
@Kominek
2 lata całkowitego rozkładu drużyny, zabijanie jakiejkolwiek myśli w grze i na trzeźwo się oglądać nie dało? Jak to wcześniej znosiłeś, u rm ostatni dobry mecz to był Litex u nas, wcześniej..... nie pamiętam, chyba Legia oczywiście nie ta w wawie.