Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.12.2011, 22:45
willow napisał(a):Wyświetl post
Może być tak, jak piszesz.
Zwolnienie Kazka to ratowanie własnego tyłka.
Ale jeśli już mają Go zwolnić, to niech przyjdzie na prawdę bardzo dobry trener.
Egzoty w stylu Vrby to powtórka z Maaskantów, Okuk, Liczek i tym podobnych.
A ja myślę że dyro, prezio i sprzątaczka mają dokładnie tyle samo do gadania.

Wpada Cupiał i mówi, jest tak i tak i to jest cała dyskusja u nas. Mogą sobie ratować swoje 4 litery, mogą mieć kontrakty itd itp a przyjdzie Pierwszy i jest sprawa jasna.

Dojście do niego ma Kapka i ważne jest co on tam szepcze do ucha a nie Valcks'y czy basałaje.

Dyskutujecie tutaj jak jawor wczoraj w gw. Awans to wielki atut w rozmowach Moskala z basałajem. Tak naprawdę potężny, oni się na wódkę mogą umówić a decyduje i tak Cupiał.

@Kominek
2 lata całkowitego rozkładu drużyny, zabijanie jakiejkolwiek myśli w grze i na trzeźwo się oglądać nie dało? Jak to wcześniej znosiłeś, u rm ostatni dobry mecz to był Litex u nas, wcześniej..... nie pamiętam, chyba Legia oczywiście nie ta w wawie.
Ostatnio edytowane przez MatMario : 15.12.2011 o godz. 22:51.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując