Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 15.12.2011, 22:44
1) To wspaniale, że Moskal jest Wiślakiem z krwi i kości - tylko co to ma wspólnego z byciem bądź nie byciem dobrym trenerem?

2) Powtarzam obawiam się meczów pod wodzą Moskala z Podbeskidziem, Górnikiem, Zagłębiem. Pamiętacie mecze z Widzewem i Polonią na trzeźwo nie szło tego oglądać. Grali tak jakby pierwszy raz na oczy się widzieli.

3) jeśli ma przyjść Smuda, Fornalik czy jakiś inny wynalazek to oczywiście niech Kazek zostaje ale gdyby miał przyjść ktoś kto walczył już o najwyższe cele to bym się dwa razy zastanowił.
Odpowiedz cytując