Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3215
Stary 15.12.2011, 22:40
jutro napisał(a):Wyświetl post
Legia przegrałam i to jest fakt, nie ma co dyskutować.
Jestem kibicem Wisełki, ciesze się, że awansowaliśmy ale pisanie że Legia dała d... nie ma sensu, co to że ktoś kibicuje Wiśle już nie może powiedzieć, że Legia zasłużyła na awans?
Otóż powiem, że zasłużyła bo grała dobrze we wcześniejszych meczach w LE.

Po drugie primo, życzycie im Metalista Jak już to może sobie byśmy sobie go życzyli. Na papierze nie jest najsilniejszy i o to chodzi. Chyba chcemy zajść jak najwyżej w tej LE co nie? Nie rozumiem tekstów w stylu chcemy MU albo MC, i co mamy dostać w d... jak w spotkaniach z Twente i Fulham? Tyle, że u nas już nie było by tak kolorowo jak z zespołami wspomnianymi wcześniej. Ja chce słabego rywala po to żeby zajść jak najdalej a nie zobaczyć MU na R22 i pożegnać się z pucharami. Na nich to możemy trafić w późniejszej fazie a na razie to życzmy sobie wszyscy teoretycznie słabego rywala żeby powalczyć i grać jak najdłużej w LE. Nie traktujmy tego awansu jako czegoś co dostaliśmy od losu i nie wykorzystajmy tego. To nie ma być tak jak znajdziesz na ulicy 10zł i od razu wydasz bo uważasz że znalazłem to mogę wydać.
Dziękuje
Przecież taki Metalist najprawdopodobniej by nas rozniósł w pył a byłoby gadanie że jacyś frajerzy z Ukrainy nas rozklepali. Wstyd. Popatrz na tabele ukraińskiej, ich ostatnie wyniki (ogranie Szachtara na wyjeździe) i powiedz czy nie wydaje ci się że jest to zespół na poziomie Szachtara? I teraz odpowiedz sobie co z nami mógłbym zrobić Szachtar.

Wylosowanie Charkowa to najgorsze co może się przytrafić. Bo ani na biletach się nie zarobi, ani wyjazd nieciekawy a pewnie koniec przygody z pucharami.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując