Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52538
Stary 15.12.2011, 22:16
Nagonka na Holendrów była wywołana przez warszawskie media, którym zależało na zburzeniu wzorcowego modelu, który został wdrożony. Szczerze powiedziawszy to ten kompleks Wisły w stolicy jest tak duży, że nawet obrywa się Głowackiemu, Brożkowi czy Błaszczykowskiemu za to, że mają wiślacką przeszłość. Taki Głowacki jest o klasę lepszy niż Żewłakow, a do tego gra w znacznie lepszej drużynie, ale wszyscy płaczą, że Smuda pomija wyżelowanego idola warszawskich dziennikarzyn.

Jeśli chodzi o transfery, to absolutnym priorytetem jest lewa obrona. Można byłoby za pośrednictwem Smudy pomyśleć o wypożyczeniu Boenischa. Z jednej strony mielibyśmy najlepszego L.O. w lidze, ale z drugiej znów byłaby to polityka krótkofalowa.

Wisła zarobiła prawie 20 mln zł, więc chyba warto wzmocnić zespół, aby za rok znów zarabiał na grze w Europie. No a od losowanie będzie zależało, czy uda się jeszcze coś w tym sezonie ugrać.
Ostatnio edytowane przez tormenthor : 15.12.2011 o godz. 22:23.
Odpowiedz cytując