Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.12.2011, 22:03
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Legia jak zwykle dała d...
Levadia, Karabach. Mam dalej przypominac?

crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Również fuksem awansowali do wiosennych meczów
No wiesz, my go wywalczylismy ponad miesiac temu na 2 mecze przed koncem. Fakt, to napewno wiekszy fuks niz bramka zdobyta cycami w 93 minucie ostatniego meczu w Londynie po zmarnowanej setce Anglików na 3:1 15 sekund wczesniej.

crazykaro napisał(a):Wyświetl post
meczom ze słabymi Rumunami którzy nic nie grają w tym roku.
Slabych rumunów? A to ciekawe w takim razie kim jest lider naszej ekstraklasay ktory nawet tym słabym rumunom ktorzy nic nie graja, nie podskoczył za bardzo

crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję że trafią na jakiś Metalist
Jakiś Metalist? Uwazaj bo wykraczesz i wy pojedziecie do Charkowa. Bedzie taki sam "jakis" Metalist, jak "jakiś" Apoel.


Ostatnio edytowane przez killzone : 15.12.2011 o godz. 22:09.
Odpowiedz cytując