0 22 napisał(a):

Mnie gdyby nie interesuje. Wtedy byłby inny skład na dziś i inna gra. Wszystkie wymienione wyżej przeze mnie okoliczności to FAKTY, a nie gdybanie.
I naprawdę zamknąłbym się i uszanował Wasz SUKCES, gdyby nie istnienie w niektórych postach jakiejś paranoicznej potrzeby udowodnienia, że Wasz awans był bardziej zasłużony, a przeciwnicy bardziej zdeterminowani, a Legia to w ogóle weszła bocznymi drzwiami dzięki losowi na loterii.
Tekst, że Rapid odpuścił mecze z Legią to jakieś komiczne przegięcie pały.
|
Problem polega na tym, że wszyscy lansują teorię, że Legia jest prze zajedista i wgrała swoją grupę całkowicie zasłużenie(9 ptk)
a Wisła jest prze chujova i swój awans zawdzięcza tylko szczęściu (9 ptk)
jeśli do tego porównamy przeciwników w obydwu grupach( moim zdaniem mieliśmy silniejszych) to sam przyznasz że wychodzi pewna "nieścisłość"