Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3209
Stary 15.12.2011, 22:02
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Mnie gdyby nie interesuje. Wtedy byłby inny skład na dziś i inna gra. Wszystkie wymienione wyżej przeze mnie okoliczności to FAKTY, a nie gdybanie.

I naprawdę zamknąłbym się i uszanował Wasz SUKCES, gdyby nie istnienie w niektórych postach jakiejś paranoicznej potrzeby udowodnienia, że Wasz awans był bardziej zasłużony, a przeciwnicy bardziej zdeterminowani, a Legia to w ogóle weszła bocznymi drzwiami dzięki losowi na loterii.

Tekst, że Rapid odpuścił mecze z Legią to jakieś komiczne przegięcie pały.
Problem polega na tym, że wszyscy lansują teorię, że Legia jest prze zajedista i wgrała swoją grupę całkowicie zasłużenie(9 ptk)
a Wisła jest prze chujova i swój awans zawdzięcza tylko szczęściu (9 ptk)
jeśli do tego porównamy przeciwników w obydwu grupach( moim zdaniem mieliśmy silniejszych) to sam przyznasz że wychodzi pewna "nieścisłość"
Odpowiedz cytując