Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.12.2011, 21:56
Co do giełdy to tacy sami handlorze jak w komisach,nawet gorsi.
Wiekszosc osob na rybitwach to handlarze,czasem osoba prywatna.
Najlepiej szukac autka na otomoto/allegro od osoby prywatnej i tu juz jest wyscig jak faktycznie autko jest zadbane i godne polecenia.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując