|
Co do giełdy to tacy sami handlorze jak w komisach,nawet gorsi.
Wiekszosc osob na rybitwach to handlarze,czasem osoba prywatna.
Najlepiej szukac autka na otomoto/allegro od osoby prywatnej i tu juz jest wyscig jak faktycznie autko jest zadbane i godne polecenia.
|