Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3208
Stary 15.12.2011, 21:55
PSV 16 pkt
Legia 9 pkt
Hapoel 7 pkt
Rapid 3 pkt

Podobno grupa w której było 2 dominatorów i 2 chłopców do bicia.
Legia miała 2 rywali na swoim poziomie, dobry rozkład jazdy i wykorzystała swoją szansę.
My dostaliśmy rywala z tej samej półki i 2 teoretycznie poza naszym zasięgiem.

Nie ma się co licytować, czyj awans był efektowniejszy, albo mniej lub bardziej fartowny. Każdy wie jak było..
My mieliśmy nieco farta w końcowej fazie grupowej rywalizacji, bo nie wszystko zależało tylko od nas. Legia miała tego farta wcześniej, bo przy losowaniu grup.

Teraz liczę na to, że los przydzieli nam Anderlecht, w następnej Lazio, bo z nim też mamy rachunki do wyrównania, później coś łatwego, na co mamy patent np. Schalke 1-4, a dalej to już mnie specjalnie nie interesuje, mogą być te Manczestery.
Legii życzę również Schalke, ale już w 1/16, no bo ile można?
Odpowiedz cytując