crazykaro napisał(a):

Legia jak zwykle dała d... ale to dobrze wróży na przyszłość.
Poza tym kto w ogóle dał tej druzynie tytuł najlepszej drużyny w PL? Za co? Również fuksem awansowali do wiosennych meczów po wygranej u siebie z Hapoelem i meczom ze słabymi Rumunami którzy nic nie grają w tym roku.
|
jak to kto pijak Kowalczyk i spolka,twierdzac ze maja za soba wspaniala jesien,a Wisla to be ale w lidze tylko 6punktow straty do nich mamy i mecz u siebie na wiosne ,nie wierze ze sie nie potkna gdzies,w pucharach tak samo grali jak my ,z nas po przegranych meczach suchej nitki nie zostawiaja Legia jest ok ,ma lekka zadyszke na koniec sezonu,pierdzenie ich i to slodzenie zelowego chlopca ,pijaka i koltuna to jest jakas pomylka