Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.12.2011, 21:48
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Smuda też niema kursów a prowadzi kadre narodową



Spróbujmy sie postawić w sytuacji Prezesa i Dyra, mnie się wydaje że chyba oni nie są do konca przekonani co do Kazimierza. Jesli by nie przegrał tych 2 meczy u siebie mogło by być dla niego pięknie a w tym wypadku niema gwaranta że sie to na wiosnę nie powtórzy.
Zaufanie Kazkowi moze okazać sie zbyt dla nich ryzykowne, bo jakakolwiek strata punktów może się skończyć za pudłem i dziurą budżetową większą niż grecka.
Wtedy pierwsi pójdą do odstrzału.
Może być tak, jak piszesz.
Zwolnienie Kazka to ratowanie własnego tyłka.
Ale jeśli już mają Go zwolnić, to niech przyjdzie na prawdę bardzo dobry trener.
Egzoty w stylu Vrby to powtórka z Maaskantów, Okuk, Liczek i tym podobnych.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując