|
Legia jak zwykle dała d... ale to dobrze wróży na przyszłość.
Poza tym kto w ogóle dał tej druzynie tytuł najlepszej drużyny w PL? Za co? Również fuksem awansowali do wiosennych meczów po wygranej u siebie fuksem z Hapoelem i meczom ze słabymi Rumunami którzy nic nie grają w tym roku. Mam nadzieję że trafią na jakiś Metalist
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 15.12.2011 o godz. 21:44.
|