Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.12.2011, 21:42
Legia jak zwykle dała d... ale to dobrze wróży na przyszłość.
Poza tym kto w ogóle dał tej druzynie tytuł najlepszej drużyny w PL? Za co? Również fuksem awansowali do wiosennych meczów po wygranej u siebie fuksem z Hapoelem i meczom ze słabymi Rumunami którzy nic nie grają w tym roku. Mam nadzieję że trafią na jakiś Metalist
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 15.12.2011 o godz. 21:44.
Odpowiedz cytując