Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9604
Stary 15.12.2011, 21:41
Jakbyśmy jeszcze z raz wygrali w tej edycji LE, to jest realna szansa by grając za rok w LE (tfu jeśli mistrza nie będzie ) być rozstawionym w IV rundzie, co by poważnie ułatwiło ponowne wejście do grup.
Odpowiedz cytując