Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52537
Stary 15.12.2011, 21:35
Martinus napisał(a):Wyświetl post
A ja uważam, że w jakimś sensie ta koncepcja to także efekt pracy Basałaja.Najeżdżanie na Niego znaną przyśpiewką było w jakimś stopniu także najeżdżaniem na Stanisława.
Myślę że to determinacji Basałaja zawdzięczamy koncepcję takiej a nie innej Wisły. Przecież przekonał do tego Cupiała. Tak jak i do ściągnięcia Stana do Wisły.

Takie oceny to nie jest żadne stawianie ołtarzyków. Tylko docenienie dobrej fachowej pracy. Tak rzadko do tego mamy okazję to czemu sobie to wypominamy?
Powód: eee.. takie tam
Ostatnio edytowane przez lazy : 15.12.2011 o godz. 21:38.
c.d.n.
Odpowiedz cytując