Martinus napisał(a):

|
A ja uważam, że w jakimś sensie ta koncepcja to także efekt pracy Basałaja.Najeżdżanie na Niego znaną przyśpiewką było w jakimś stopniu także najeżdżaniem na Stanisława.
|
Myślę że to determinacji Basałaja zawdzięczamy koncepcję takiej a nie innej Wisły. Przecież przekonał do tego Cupiała. Tak jak i do ściągnięcia Stana do Wisły.
Takie oceny to nie jest żadne stawianie ołtarzyków. Tylko docenienie dobrej fachowej pracy. Tak rzadko do tego mamy okazję to czemu sobie to wypominamy?