Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#621
Stary 15.12.2011, 21:23
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Jak widać największym minusem Kazika jest to ze nie nazywa się Kazimieiro Moskaneiro

Najlepiej wywalić 100 tys ojro miesięcznie na "znanego i wyśmienitego" trenera - byle tylko był zza granicy
Dlaczego tak sądzisz? Ja myślę, że to jedna z podstawowych jego zalet. Pewnie i dla Cupiała. Maaskant sporo kosztował i nadal kosztuje. Póki nie znajdzie nowego klubu musimy mu płacić.

Atutami Moskala są:
- cena (niski kontrakt);
- znajomość piłkarzy, drużyny;
- znajomość zarządu i właściciela;
- wiślackość i przywiązanie do klubu;
- poparcie kibiców;
- osiągnięty sukces;
- sympatia mediów i ekspertów telewizyjnych.

Moim zdaniem to z.biście dużo atutów i dlatego sądzę, że Kazimierz Moskal na 99,99% poprowadzi Wisłę na wiosnę.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując