Dlaczego tak sądzisz? Ja myślę, że to jedna z podstawowych jego zalet. Pewnie i dla Cupiała. Maaskant sporo kosztował i nadal kosztuje. Póki nie znajdzie nowego klubu musimy mu płacić.
Atutami Moskala są:
- cena (niski kontrakt);
- znajomość piłkarzy, drużyny;
- znajomość zarządu i właściciela;
- wiślackość i przywiązanie do klubu;
- poparcie kibiców;
- osiągnięty sukces;
- sympatia mediów i ekspertów telewizyjnych.
Moim zdaniem to z.biście dużo atutów i dlatego sądzę, że Kazimierz Moskal na 99,99% poprowadzi Wisłę na wiosnę.