Trener Korony Kielce.
Żadna rewelacja, dlatego na 3 miejscu. Nie piszę o żadnych trenerach zagranicznych (poza Maaskantem) bo znam tych co LM itd

A ponadto nie wiem jaką kasą dysponuje Lechia na trenera. Jakby coś to Guardiola mozwe być?
Pisałem tylko o trenerach z naszej ligi w zasadzie.
A Korona walczy, biega, biega walczy. Lepszy taki trener niż kolejny rozlazły Ulatowski
