Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52535
Stary 15.12.2011, 21:17
Nie przesadzajmy z tym ołtarzykiem dla Stana. Wiadomo, że to fachowiec i generalnie jego pracę oceniam bardzo pozytywnie. Ale na czwórkę z plusem, nie szóstkę. Jednak trafił się Jaliens, a na boku obrony - zarówno po prawej, jak i lewej - ciągle brak klasowych piłkarzy.

W dodatku w tej drużynie ciągle brakuje sensownego zbilansowania, właściwej mieszanki rutyny z młodością. Drużyna jest za stara i potrzebuje ciągle zastrzyku świeżej krwi.

Jest jeszcze mnóstwo do zrobienia i mam nadzieję, że właściciel z zarządem pozwolą Stanowi na dalszą, spokojną pracę. Potrzebujemy teraz rozsądnego, systematycznego wzmacniania składu. Nic na hurra, po 2, góra 3 zawodników w okienku. Za to klasowych. Więcej Meliksonów, mniej Jaliensów.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując