Kulawik88 napisał(a):

A po cholerę nam obrzygane, pijane angole na rynku, mało ich obecnie? Poza tym Fulham już był w Krakowie i nie ma najlepszych wspomnień ponieważ okazaliśmy się od nich lepsi w fazie grupowej
|
Jak będzie MU to Rooney nie przyjedzie. Żonka go nie puści , wie jaki ....iarz z niego.
Jak bedzie City to niech wezmą Teveza ze sobą, płacze ze w Manch...są tylko 2 restauracje to u nas na pewno mu sie spodoba...Moze zostanie na dłużej
Place TSW napisał(a):

Nie przyjedzie Tevez, dogadał się z Milanem
|
Dogadał ale jeszcze nie podpisał ...
A moze ten właściciel City wpadnie turystycznie, zobaczy i pomyśli że kupie ten fajny klub. Sprawdzi czy ktoś ze znajomych ma coś podobnego, wyciągnie drobne i spłaci Bogusia wraz z odsetkami