Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9598
Stary 15.12.2011, 20:59
Kulawik88 napisał(a):Wyświetl post
A po cholerę nam obrzygane, pijane angole na rynku, mało ich obecnie? Poza tym Fulham już był w Krakowie i nie ma najlepszych wspomnień ponieważ okazaliśmy się od nich lepsi w fazie grupowej
Jak będzie MU to Rooney nie przyjedzie. Żonka go nie puści , wie jaki ....iarz z niego.
Jak bedzie City to niech wezmą Teveza ze sobą, płacze ze w Manch...są tylko 2 restauracje to u nas na pewno mu sie spodoba...Moze zostanie na dłużej

Place TSW napisał(a):Wyświetl post
Nie przyjedzie Tevez, dogadał się z Milanem
Dogadał ale jeszcze nie podpisał ...

A moze ten właściciel City wpadnie turystycznie, zobaczy i pomyśli że kupie ten fajny klub. Sprawdzi czy ktoś ze znajomych ma coś podobnego, wyciągnie drobne i spłaci Bogusia wraz z odsetkami
Ostatnio edytowane przez Dariook : 15.12.2011 o godz. 21:09.
Odpowiedz cytując