Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała
Offline
#
9597
15.12.2011, 20:53
Z dwojki PAOK/Rubin, to Grecy staja sie kolejnym potencjalnym rywalem Wisly. Przed chwila zremisowali z Rosjanami i utrzymali 1. miejsce w grupie. Odpada wiec malo ciekawy rywal z Rosji.
River
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do River
Znajdź inne posty napisane przez River