Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11686
Stary 15.12.2011, 20:44
iamChris napisał(a):Wyświetl post
Może przyjdzie do nas

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Bardzo mozliwe, ze chodzi o Wisle. Po pierwsze, wiemy jak u nas wyglada sytuacja z lewymi obroncami (Diaz wypozyczony, Paljic slaby i konczy mu sie kontrakt po sezonie). Po drugie gosciowi konczy sie kontrakt i jest do wziecia za darmo wiec idealnie wpasowuje sie do naszej polityki transferowej
Odpowiedz cytując