iamChris napisał(a):

Bardzo mozliwe, ze chodzi o Wisle. Po pierwsze, wiemy jak u nas wyglada sytuacja z lewymi obroncami (Diaz wypozyczony, Paljic slaby i konczy mu sie kontrakt po sezonie). Po drugie gosciowi konczy sie kontrakt i jest do wziecia za darmo wiec idealnie wpasowuje sie do naszej polityki transferowej
