|
A ja bym spojrzał na to z innej strony.
Anglicy będą mieszkać w Krakowie na Euro 2012. Ich gazety pokazują tragiczne zdjęcia ze stadionu Hutnika. Może jak przyjadą i zobaczą Kraków na własne oczy to zmienią zdanie i więcej kibiców przyjedzie na Euro do Krakowa
|