Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52533
Stary 15.12.2011, 20:09
Martinus napisał(a):Wyświetl post
A ja uważam, że w jakimś sensie ta koncepcja to także efekt pracy Basałaja.Najeżdżanie na Niego znaną przyśpiewką było w jakimś stopniu także najeżdżaniem na Stanisława.
Oczywiście, Basałaj też ma udział w tym ogromnym sukcesie. Wyrównanie najlepszego pucharowego wyniku z całych ostatnich 15 lat naszego klubu, już po zaledwie roku stawiania na "zagraniczną" Wisłę, to wielki wyczyn i radość. A może być jeszcze lepiej .

Dlatego tak ważne jest, aby znów tego nie spieprzyć kolejnym idiotycznym, nagłym zwrotem w polityce klubu pod wpływem jakichś humorów, czy namawiania dziennikarzy głównie z Warszawy do odejścia od powyższego modelu. Koniecznie trzeba dalej konsekwentnie realizować wizję "zagranicznej Wisły" Valcksa, bo on wie jak to robić skutecznie. Obecny sukces powinien jeszcze bardziej utwierdzić Cupiała w zaufaniu do obecnego dyrektora sportowego i zaowocować dalszymi środkami na realizowanie jego koncepcji. Marzy mi się, aby sygnalizowane wcześniej wzmocnienia minimum 2-3 kolejnym bardzo dobrymi obcokrajowcami doszły do skutku. Mistrzostwo też nadal jest w naszym zasięgu. Dajmy Valcksowi spokojnie pracować, nadal tworząc mu realne możliwości działania! I broń Boże niech nikt go nie zmusza do "wzorowania się" na Legii!
Ostatnio edytowane przez Markus : 15.12.2011 o godz. 21:14.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując