Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9587
Stary 15.12.2011, 19:32
oby tylko nie Manchester United albo City bo będa przyjeżdzać z całej polski żeby tylko zobaczyć w akcjii Roneya albo Naniego.Chciałbym i marze o FC BRUGGE!!!!!!
Odpowiedz cytując