Markus napisał(a):

|
Nie róbmy nagle z Moskala trenera idealnego, bez wad, ani najlepszego z możliwych dla Wisły. Przyczynił się do ogromnego sukcesu, należy mu się szacunek, ale decyzję w jego sprawie i ocenę jego dokonań, zalet i wad pozostawmy Valcksowi. Ja nie będę się dziwił, jeśli uda mu się znaleźć i zatrudnić jeszcze lepszego fachowca, który jeszcze lepiej pomoże Wiśle.
|
W szale eufori nie zapominajmy o dwóch porażkach na własnym stadionie...
