Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#499
Stary 15.12.2011, 18:56
Markus napisał(a):Wyświetl post
Nie róbmy nagle z Moskala trenera idealnego, bez wad, ani najlepszego z możliwych dla Wisły. Przyczynił się do ogromnego sukcesu, należy mu się szacunek, ale decyzję w jego sprawie i ocenę jego dokonań, zalet i wad pozostawmy Valcksowi. Ja nie będę się dziwił, jeśli uda mu się znaleźć i zatrudnić jeszcze lepszego fachowca, który jeszcze lepiej pomoże Wiśle.
W szale eufori nie zapominajmy o dwóch porażkach na własnym stadionie...