Ten temat powinien umrzeć śmiercią naturalną.
Markus,
Trener zagraniczny z renomą i nazwiskiem - nazwiska nie grają - Smuda też ma "renomę" jak widać a jakie nazwisko ! ho ho

Nawet jakby do nas Mourinho przyszedł to nie wyciągnie więcej z takiego składu jak Kazik.
Wszyscy się uczepili Kazka jak rzep dosłownie, nawet jakby wygrał tą Ligę Europejską to zawsze mu jakiś minus znajdziecie.