Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11680
Stary 15.12.2011, 17:31
Vuko napisał(a):Wyświetl post
Jaliens, ekhm, Jovanovic to dla mnie prawy obrońca, Czekaj - niedoświadczony i kontuzjowany. Zostaje Chavez, który grał ostatnio na lewym stoperze.
to co napisałeś to absolutnie nie jest kontrargument...
ale dobra... małymi kroczkami.
tak jest Jaliens...wiadomo, źle idzie w Wiśle temu prawemu stoperowi.
Czekaj, gdyby był zdrowy to by grał jako podstawowy prawy stoper (wygryzł Jaliensa i w ostatnim meczu nie grał mimo że już się wyleczył bo trener woli dmuchać na zimne...)
Chavez... ten prawy stoper ostatnio musiał z konieczności grać na lewym stoperze, ponieważ kontuzjowany był jedyny w naszym składzie lewy stoper Bunoza.
Jovanovic owszem w Wiśle gra jako prawy obrońca... ale w przypadku plagi kontuzji jaką ostatnio mogliśmy zaobserwować musiał grać jako prawy stoper...

łatwiej nie potrafię...
mam nadzieje że teraz zrozumiałeś.
dalej uważasz że bardziej przydałby się prawy stoper... bardziej niż lewy
Odpowiedz cytując