Wyświetl pojedynczy post
wojteqs80
Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#494
Stary 15.12.2011, 17:17
Pewnie tekst w Przeglądzie był przygotowany wcześniej kiedy nikt nie spodziewał się awansu Wisły do następnej rundy . A tu mały psikus a że była już godzina 23 musieli to puścić . Swoją drogą prawdy w tym tekscie tyle ile w większości publikacji o naszym klubie .