|
Pewnie tekst w Przeglądzie był przygotowany wcześniej kiedy nikt nie spodziewał się awansu Wisły do następnej rundy . A tu mały psikus a że była już godzina 23 musieli to puścić . Swoją drogą prawdy w tym tekscie tyle ile w większości publikacji o naszym klubie .
|