Kamil_mchw napisał(a):

prosiłbym o link do wywiadu z Majewskim mówiącym że chce odejść...
prawy stoper...
mamy Jaliensa, Czekaja, Chaveza... ewentualnie Jovanovica, czyli 4 prawych stoperów!!!!
a lewonożnym stoperem w składzie Wisły jest tylko Bunoza... Diaza nie liczę bo za niedługo go nie bedzie, poza tym nie gra za dobrze na tej pozycji... podejrzewam że Genkov grałby na tej pozycji porównywalnie do Diaza.
|
Jaliens, ekhm

, Jovanovic to dla mnie prawy obrońca, Czekaj - niedoświadczony i kontuzjowany. Zostaje Chavez, który grał ostatnio na lewym stoperze.