|
Myślę, że teraz to będą tylko uzupełnienia braków. Czyli maksymalnie 3 transfery(tak mi się wydaje bynajmniej) - lewy obrońca, środkowy obrońca i skrzydłowy. Na jakieś wzmocnienia z prawdziwego zdarzenia czekałbym do lata. Teraz czekam na piłkarzy, może nie na poziomie Meliksona, ale tylko odrobinę odbiegających od niego, którzy będą prezentować poziom, który gołym okiem będzie widać, że jest lepszy niż np. Dragana.
|