Kandzior napisał(a):

|
Nie wiem, czy to był Jaliens, czy pocztówka stadionowa, może Ty dla psikusa pojechałeś, w każdym razie moim zdaniem to żenada takie prezenciki.
|
E tam żenada.
Wysłali jakiś proporczyk lub też szalik i teraz Odense będzie mogło sobie wywiesić to w swoim klubowym muzeum czy co tam mają, że dostali od Polaków za dzielną postawę.