Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9574
Stary 15.12.2011, 16:29
Kandzior napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, czy to był Jaliens, czy pocztówka stadionowa, może Ty dla psikusa pojechałeś, w każdym razie moim zdaniem to żenada takie prezenciki.
E tam żenada.
Wysłali jakiś proporczyk lub też szalik i teraz Odense będzie mogło sobie wywiesić to w swoim klubowym muzeum czy co tam mają, że dostali od Polaków za dzielną postawę.
Odpowiedz cytując