Wyświetl pojedynczy post
Maxior
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9573
Stary 15.12.2011, 16:26
Kandzior napisał(a):Wyświetl post
Na oficjalnie stronie jest news, ze klub podziękował Odense za ich postawę listownie i wysłali im również jakiś 'specjalny prezent'. Nie wiecie co to jest ten specjalny prezent?
Powinni wysłać skrzynie piwa Żywiec heh
Odpowiedz cytując