|
Z roznych zrodel, to podobno Smuda jest juz dogadany, zeby objac Wisle po EURO, wiec informacje podawane przez prase to jedynie plotki. Moskal dostanie pewnie za zadanie zakwalifikowanie sie do LE, bo MP z taka strata i z tym szkoleniowcem jest raczej niemozliwe.
|