Fiti napisał(a):

Mylisz się.
Legia postawiła 10 lat temu na akademię.
Postawiła na czekanie, dokładnie na to czekanie o którym piszesz. Zrobili to w pełni świadomie, wiedzieli co robią.
I teraz wreszcie się doczekali. Dla nich teraz jest tak jakby nowy start. Teraz (czego się najbardziej obawiam) takich Wolskich, Żyrów zacznie się pojawiać coraz więcej. Za 10 lat ocenimy w 100% (patrząc na tytuły mistrzowskie) czy było warto choć dziś już mamy tego zwiastun.
|
Dziękuje.
Przeczytaj o czym piszesz bo sam już tego nie wiesz.
Bez odbioru.