Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52526
Stary 15.12.2011, 16:23
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Mylisz się.
Legia postawiła 10 lat temu na akademię.
Postawiła na
czekanie, dokładnie na to czekanie o którym piszesz. Zrobili to w pełni świadomie, wiedzieli co robią.
I teraz wreszcie się doczekali. Dla nich teraz jest tak jakby nowy start. Teraz (czego się najbardziej obawiam) takich Wolskich, Żyrów zacznie się pojawiać coraz więcej.
Za 10 lat ocenimy w 100% (patrząc na tytuły mistrzowskie) czy było warto choć dziś już mamy tego zwiastun.
Dziękuje.
Przeczytaj o czym piszesz bo sam już tego nie wiesz.

Bez odbioru.
Odpowiedz cytując