Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#492
Stary 15.12.2011, 16:10
Otwieram dzis przegląd sportowy, z dumą czytam relację z meczu, w wyśmienitym nastroju przerzucam stronę i co widzę? Artykuł o trenerze z czech, który ma przyjść zaraz po tym jak Kaziu odniósł historyczny sukces. Głupota! Dać mu przepracować do końca sezonu. W tym meczu pokazał klasę sadzając Małego, Bitona i Ilieva. Ogromne brawa i szacunek.
Ode mnie 100% poparcia dla Kazia, nie chce na ten moment innego trenera.
MOSKAL KAZIMIERZ...!
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski