Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9570
Stary 15.12.2011, 16:08
Na oficjalnie stronie jest news, ze klub podziękował Odense za ich postawę listownie i wysłali im również jakiś 'specjalny prezent'. Nie wiecie co to jest ten specjalny prezent?
Odpowiedz cytując