Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
szamik
Member
Od: 04.2009
Skąd: Kraków i Brzesko
Offline
#
7517
15.12.2011, 15:59
Dokładnie, ile było by łatwiej gdyby można było kupić bilety na stoiskach z pamiątkami klubowymi. O sprzedaż przez internet nie wspominając
szamik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szamik
Znajdź inne posty napisane przez szamik