Wyświetl pojedynczy post
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#491
Stary 15.12.2011, 15:40
No tak tylko zobacz jaki jest klimat w Lubinie. Pilkarze baluja ,olewaja mecze. Zreszta w tak krotkim czasie nie mogl duzo zrobic. Zobaczymy jak beda sie prezentowac w rundzie wiosennej.