Wyświetl pojedynczy post
nemox007
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#606
Stary 15.12.2011, 15:13
Don Donson napisał(a):Wyświetl post
Czy jak zmienisz łyżeczkę do mieszania herbaty to będzie ona lepsza albo słodsza?
Jasne że nie.
Kazek powinien zostać.
Pewnie że powinien zostać ale kto wie co zdecyduje Cupiał. Stan i Basałaj mogą mówić że Kazek mam poparcie klubu i kibiców ale i tak decyduje właściciel...
Odpowiedz cytując