Wyświetl pojedynczy post
hawkins
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9565
Stary 15.12.2011, 14:58
Moje wymarzone typy to:

1 PAOK - fajny wyjazd, slabszy od Olympiakosu
2 Liege - tez niedaleko, slabsi od Anderlechtu (6 miejsce w lidze)
3 Brugge (jesli wyprzedza Brage) - silniejsze od Liege, ale i tak nie ta polka co Anderlecht (2 w lidze)
4 Besiktas - mimo wszystko Turcy to nie potega. Mieli latwa grupe, a w lidze sa za Galatasaray i Fenerbahce

Dopiero po przejsciu tej rundy grajmy z ManU, ManC, Athletico, czy Schalke. Zeby byla szansa na kolejne punkty i perspektywa gry z wielkimi w wypadku awansu!

PS: Byleby nie trafic na Portugalczykow - goscie siepia z dystansu jak z armaty, maja zawsze taka pozytywna atmosfere i zawsze chca strzelic kolejna bramke. Przy ew. wpi***lu nie zniose ich radosci (jak to bylo po meczu 6:1 z Bosnia). Zwlaszcza ze mam trojke Portugalczykow na pietrze w akademiku...
Powód: pomylka
Ostatnio edytowane przez hawkins : 15.12.2011 o godz. 14:59.
Odpowiedz cytując