Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9564
Stary 15.12.2011, 14:46
Tak sobie mysle, ze Besiktas bylby ciekawym wyzwaniem. Kibicowsko na plus, marketingowo raczej tez (choc to nie MU) ale jest to jeden z najslynniejszych tureckich klubow. I sportowo tez na plus bo to jest zespol, ktory potrafi sprawiac swoim kibicom niemile niespodzianki Z nimi mozna by powalczyc. Poza tym pewnie im w lutym nie bardzo usmiechaloby sie grac u nas No i jeszcze jeden fakt. Dawno z tureckim klubem nie gralismy wiec moze jakas odmiana?

Kogo uniknac z roznych wzgledow:

Rubin (jesli wygra grupe) - Nie wiem czy w lutym UEFA zezwoli im grac w Kazaniu. Zdaje sie, ze w zeszlym sezonie z Twente grali w Moskwie. Rywal mocny ale malo atarakcyjny
PSV - z Holendrami juz gralismy
Metalist - rywal malo atrakcyjny a mocny.
Club Brugge lub Braga - kolejni malo atrakcyjni rywale, w dodatku odpadniecie z nimi calkiem prawdopodobne
MC - sa w ewidentnym gazie i nawet grajac na pol gwizdka w LE sa w stanie nas rozbic
Valencia - przypuszczam, ze Hiszpanie beda chcieli cos zwojowac w LE rekompensujac sobie odpadniecie z LM. Rywal cholerrnie ciezki ale z tych ciezkich wole United niz Nietoperze.
Anderlecht - Mocny i niewygodny rywal. Bardzo grozny u siebie. Juz kiedys dali nam lekcje, chyba nie jestesmy jeszcze gotowi na rewanz

Na kogo fajnie byloby trafic:
Besiktas - o nich wyzej
MU - kandydat numer 1. Takiego rywala rzadko gosci sie w Polsce. Absolutny top, ale w tym sezonie nie zachwycaja. Nie wiadomo jak potraktuja LE. Z marketingowego punktu widzenia strzal w 10.
Olympiakos - swietny wyjazd, slynny klub, mozna by sie zemscic za Panathinaikos
Sporting Lizbona - uznana marka, ktora wraca na nalezne jej miejsce w portugalskiej pilce. Ciekawy rywal i mysle, ze i marketingowo ok.
Atletico - atrakcyjny rywal, ktory jednak na krajowym podworku nie zachwyca. Mozna powalczyc jesli nie o awans to przynajmniej o niespodzianke w pojedynczym meczu.
Schalke - marketingowo bardzo dobrze, blisko, mamy dobre wspomnienia...
Standard - zespol, ktory przechodzi kryzys, nie jest to ten sam Standard sprzed 2-3 lat. Mozna z nimi powalczyc choc z finansowego punktou widzenia, rywal nie rzuca na kolana.
Bilbao - ciekawy wyjazd, z Baskami bylyby to mecze walki i moglyby byc to ciekawe widowiska.
Odpowiedz cytując