Wyświetl pojedynczy post
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15874
Stary 15.12.2011, 14:44
Jak wyglada stanowisko klubu w sprawie wykupienia Bittona ? Kiedy mozemy sie spodziewac informacji na jakie pozycje szukamy wzmocnien ?



//edit

Pareiko- ambitny, charyzmatyczny, pewny siebie ... pilkarz idealny ktory poukladal nasza gre w defensywie... Kibice zapomnieli o Pawelkach... wieszano na nim psy po braku awansu Wisly do CL. Chociaz wielu go bronilo i udowadnialo ze Apoel to nie przypadkowa druzyna, widzieliscie co oni robili w Lidze mistrzow ? Obok Meliksona i Marcelo najlepszy transfer ostatnich lat...
Ostatnio edytowane przez Lechista69 : 15.12.2011 o godz. 15:08.
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując