KOMINEK napisał(a):

|
Tylko czy nie zauważyliście że wczoraj nasi gryźli trawę i nie było piłek straconych. Nie można tego powiedzieć o meczu z Polonią czy Widzewem.
|
Dlatego w rundzie wiosennej bedzie dla mnie niezrozumiałe jezeli bedziemy grac tak jak z Polonia a nie tak jak z Twente