Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#599
Stary 15.12.2011, 14:15
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Tylko czy nie zauważyliście że wczoraj nasi gryźli trawę i nie było piłek straconych. Nie można tego powiedzieć o meczu z Polonią czy Widzewem.
Dlatego w rundzie wiosennej bedzie dla mnie niezrozumiałe jezeli bedziemy grac tak jak z Polonia a nie tak jak z Twente
Odpowiedz cytując