Wyświetl pojedynczy post
Lizak
Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: oś.Złocień

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9559
Stary 15.12.2011, 14:13
[QUOTE=el Nuero;1202028] Wisła natomiast, poza wyeliminowaniem Saragossy, nie pokonała żadnej iberyjskiej drużyny (w europejskich PUCHARACH, nie w meczu towarzyskim.)
QUOTE]

wygraliśmy z Barceloną....
BARCA I WISŁA!! DWIE KRÓLOWE!!!
Odpowiedz cytując