Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Lizak
Member
Od: 05.2005
Skąd: oś.Złocień
Offline
#
9559
15.12.2011, 14:13
[QUOTE=el Nuero;1202028] Wisła natomiast, poza wyeliminowaniem Saragossy, nie pokonała żadnej iberyjskiej drużyny (w europejskich PUCHARACH, nie w meczu towarzyskim.)
QUOTE]
wygraliśmy z Barceloną....
BARCA I WISŁA!! DWIE KRÓLOWE!!!
Lizak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lizak
Znajdź inne posty napisane przez Lizak